Gigi Hadid nuk ka komplekse për fytyrën e saj. Supermodelja pozoi para disa ditësh krah vëllait Anwar Hadid dhe zbuluan se të dy kanë lëkurë të skuqur, diçka që u ndodh zakonisht bjondëve.

Është hera e parë që Gigi fotografohet me dëshirë pa makeup dhe fotoja publikohet. E ndjekur nga paparacët, nuk është e vështirë të gjesh foto të supermodeles pa grim.

Ajo ka patur gjithashtu luhatje në peshë pasi në fillimet e saj në sfilata Gigi Hadid ishte shumë më e mbushur, diçka që u pasua nga një rënie drastike në peshë dhe deri sot, kur është një vajzë me pamje të shëndetshme./Living

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *