Stresi ka uruar çiftin e sapomartuar Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, të cilët mbajtën një dasmë madhështore pas 10 vitesh së bashku.

 

Dasma e mbajtur në Shijak ka qenë mjaft e përfolur ditëve të fundit, ku mblodhi shumë personazhe publikë, mes tyre dhe figura politike.

 

Djali i ish kryeministrit Berisha ka ndarë së fundmi disa fotografi nga dasma ku dhe ka marrë shumë urime.

 

Mes tyre bie në sy ai i Stresit, i cili iu uron jetë të lumtur. “Urime. Zoti ju bekoftë”, ka shkruar Stresi, i cili njihet si një ndër simpatizantët e flaktë të Berishës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *