Për vrasjen e të riut Mehmet Qema ka reaguar edhe reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi.

 

Ai ka postuar një foto bashkë me 27-vjeçarin që humbi jetën dhe e shoqëron atë me fytyra të mërzitura e të mbushura me lot.

 

Stresi i ka dedikuar edhe disa vargje të këngës së Marinit “Meek Meek” (pa zhurmë).

 

Mehmet Qema u vra në mesnatë në Tiranë, nga shoku i tij, Marjus Dema, i cili u vetëdorëzua në polici.

Leave a Reply

Your email address will not be published.