Tetë muaj pas arrestimit është liruar nga burgu reperi i njohur Arkimed Lushaj.

 

Stresi ishte ndaluar në tetor të 2018-ës në një hotel në zonën e Linzës pasi u kap me armë dhe kokainë.

 

Gjithahstu reperit gjatë kontrollit blic iu gjet dhe sekuestrua një sasi e vogël kokaine, një armë zjarri pistoletë e tipit “Pjetro Beretta” si dhe 12 fishekë të modelit 7.65 mm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *