Selena Gomez ka qënë prezente në portale lajmesh kohët e fundit, për ndarjen nga the Weekend dhe kthimin në krahët e të ish të dashurit, Justin Bieber. Shumë e kanë përkrahur edhe shumë të tjerë kanë qënë të acaruar me veprimet e saj. Por këtë herë kanë qënë të gjithë me Selenën.

 

 

Stilisti i njohur italian i Dolcce&Gabanna ka komentuar në disa foto të saj, të publikuara nga faqja “Cat Walk Italia” në instagram, duke shkruar; “E proprio brutta”. Kaq ka mjaftuar që i gjithë rrjeti të shpërthejë në komente negative kundër Steffano  Gabbanës duke e cilësuar si të pavend atë që ka shkruar dhe duke i thënë se Selena është një vajzë e bukur dhe nuk mund të quhet e shëmtuar.

 

 

 

 

 

Disa të tjerë e kanë cilësuar si të neveritshëm Stefanon dhe kanë shkruar se njerëz më me vlerë e kanë konsideruar si të tillë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *