Subscribe

Të ftuar në Spotlight nga Alban Dudushi, në Vizion Plus, gazetaret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu  në bisedën për betejën e politikanëve në rrjetet sociale u shprehën patën një përplasje sa I përket postimeve dhe prezantimeve të ndryshme të kryeministrit Rama dhe jo vetëm.

Fatma Haxhialiu: Tek Rama s’kishte asgjë për të qeshur, mos t’I hyjmë prezantimit skandaloz të kandidatëve…

Aulona Musta: Gjithsesi unë mendoj se Basha do kishte patur shumë më shumë sukses nëse Berishën nuk do ta kishte kandiduar këtë vit për deputet, por do e kishte marrë pjesë të stafit të tij të menaxhimit të PR, sepse ai po do ishte kokë më kokë me Edi Ramën.

Ermal Hasimja: Detyra e politikanit nuk është që të na bëjë për të qeshur, është të na zgjidhë hallet

Aulona Musta: Ose do i qëndrojmë temës, ose do dalim jashte dhe të flasim për fushatën përtej rrjeteve sociale..

Ermal Hasimja: Një second, se jeni duke e vlerësuar një politikan nga aftësia për të na bërë për të qeshur…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *