Subscribe

Kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla është thirrur sërish këtë të premte nga Prokuroria e Posaçme (SPAK), për tu marrë në pyetje, lidhur me videon e publikuar, ku shfaqej duke thithur kokainë.

 

Kryebashkiaku Alla dhe një ditë më parë ka dëshmuar para SPAK në lidhje me një video dyshohet se ai shihet duke konsumuar lëndë ndarkotike.

 

Ndërkohë bëhet me dije se SPAK ka marrë gjithashtu në dorën edhe videon origjinale, e cila është dorëzuar nga gazetari Artan Hoxha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *