Zbulohen emrat e 3 efektivëve të Policisë së Shtetit që SPAK ka lëshuar urdhër arresti në kuadër të operacionit të sotëm.

Gazetari i Vizion Plus Esido Barkaj mëson se bëhet fjalë për Ergert Mitrin, i cili më herët ka pasur pozicion si drejtues i Policisë Lezhë, Klodian Shahini  dhe Altin Morina.

Lexo edhe :

Related Posts

Altin Morina është ish efektivi i RENEA që u kap me makinë me shuma parash

Erigert Mitri aktualisht është specialist në drejtorinë e përgjithshme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *