Sot, kryeministri Edi Rama do të dëshmojë në Komisionin Hetimor për Inceneratorët në orën 12:00.

 

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me gangrenat e fushëkodërplehrave të Elbasanit, Fierit, Durrësit e Tiranës, të cilat i shëruam përfundimisht, përmes impianteve moderne të përpunimit të mbetjeve, ju uroj një ditë të mbarë. SOT NË 12:00 DO TË DËSHMOJ PARA KOMISIONIT HETIMOR PARLAMENTAR – LIVE FB. Mezi po pres”shkruan Rama në postimin e tij.

 

Kujtojmë se ditën e djeshme, nga Durrësi, kreu i qeverisë u shpreh se me këtë komision u krijua mundësia për ata që duan të dëgjojnë dhe jo të shikojnë.

One thought on “Sot dëshmon në Komisionin për Inceneratorët/ Rama: Mezi po pres të shkoj

  1. Shume interesante per kanalet televizive,e te gjitha gazetat merren dhe quajn lajme se po shkon k/hajduti ne te quajturin komisjon hetimore per inceratorte.Pse beni sikur nuke kuptoni,pa lejen e firmen e edvinit ministrat e quajtura administrate nuke shkojne dote bejne shurren.A edvini thote mezi po prese oren te shkoje per prrallat e ktije komisioni,pra nji mashtrim i vertete.Po deshen te hetojne jane organet perkatse te hetimit,thjesht si cdo hetim e mashtrime qe jane bere ktu e 30 vjete me pare.Tani me komunistat e ndyre e kane kuptuar se ne jemi poull budalla,jepu shqiptarve nji big bradher,e emisjonin perputhen,harrojne edhe fmijte e vete.O popull e shikoni ne sa vende behet ky bik bradher e perputhen,shikoni arbanen qe prradhise ne kyte loje te pa kuptimte.Me varse teper te shtrejta e kostume te njejtat me cmime marramendse,thirni mendjes kurre nuke eshte vone,largonu nga kto kanale televizive mashtrues.

Leave a Reply

Your email address will not be published.