Me petkun e personazheve të ndryshëm, disa zgjodhën të jenë të frikshëm e disa të tjerë pëlqyen të jënë sexy. Sigurisht, që nuk e kanë lënë pa e festuar ditën e djeshme vipat shqiptarë. Ja disa prej tyre dhe maskimet, të cilat zgjodhën për Halloween.

Bebe Rexha

Besa Kokëdhima

Era Istrefi

Era Rusi

Evi Reçi

Flaka Krelani

Gjyste Vulaj

Jonida Maliqi

Rovena Dilo

 

bebe rexha besa kokedhima bleona qerreti era istrefi era rusi evi reci flaka krelani gjyste vulaj jonida maliqi rovena dilo

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *