Mauro Iacrdi duket se ka shuar përfundimisht polemikat me klubin e Interit.

 

Pas 40 ditësh mungesë argjentinasi I është bashkuar pjesës së grupit në stërvitje, duke kryer dhe seancën e parë stërvitore.

 

Tashmë është në dorë të teknikut Spalletti për të vendosur nëse do ta aktivizojë argjentinasin në ndeshjen e radhës përballë Lazio apo jo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *