Subscribe

Një shpërthim i fortë tritoli ka ndodhur mesnaten mes te martes dhe te merkures ne Tirane.

Vizion Plus meson se shperthimi ndodhi ne rrugen “Sami Frasheri” prane Sheshit “Wilson”.

Sasi e lendes eksplozive ishte vendosur prane nje dyqani kozmetik.

Fatmiresisht nuk ka pasur persona te lenduar.

 

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.10.2022, reth orës 00:15, në rrugën “Sami Frashëri”, në dyqanin kozmetik të shtetases E. P., dyshohet se ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse.

Si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *