Një çift bashkëshortësh mbetën të plagosur pas shpërthimit të një bombole gazi.

 

Ngjarja ndodhi në Tiranë, në rrugën “Shefqet Kuka”.

 

Referuar policisë, bombola ndodhej në ambientet e jashtme të shtëpisë kur plasi dhe prandaj plagët e çiftit, Mehdi e Diana Kabili janë të lehta.

 

Ata u dërguan në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *