Një bombol gazi ka shpërthyer brenda një banese në lagjen 15 në qytetin e Durrësit mbrëmjen e sotme.

 

Policia dhe zjarrfikësja kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes.

 

Ende nuk ka asnjë informacion nëse ka apo jo persona të lënduar. Policia po heton ngjarjen pët të zbuluar shkaqet e shpërthimit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *