Një aksident u regjistrua pasditen e kësaj të shtune në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Gjadrit”.

 

Shoferja humbi kontrollin e mjetit, duke dalë nga rruga. Si pasojë, u plagosën lehtë drejtuesja e makinës dhe tre pasagjerët.

 

Ata u dërguan në spitalin e Lezhës për ndihmë mjekësore, ndërsa policia po heton për ngjarjen.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *