Një aksident u regjistrua mbrëmjen e kësaj të shtune në “Vasil Shanto”, në Tiranë.

 

Një shofere 47-vjeçare humbi drejtimin e makinës dhe përfundoi në një stacion autobusi.

 

Nga aksidenti, mbetën të plagosur dy kalimtarë, të cilët sipas policisë, janë jashtë rrezikut për jetën.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *