Një aksident i rëndë u regjistrua pasditen e kësaj të hëne në Vlorë.

 

Drejtuesi i një mjeti, një 21-vjeçar,  humb kontrollin dhe u përplas me një mur.

 

I plagosuri u dërgua në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *