Nje tjetër makine ka përfunduar ne gremine pranë liqenit te Shkopetit. Dy te rinj, te cilët kane qene duke udhëtuar, kane arritur te dalin nga automjeti, fatmirësisht pa dëmtime te mëdha ne trup. Mjeti tip “Ford” ka dale nga rruga si pasoje e nje aksidenti dhe ka rene 15 metra poshtë. Drejtuesi i mjetit 22-vjeçari Seli Fiku si dhe 27-vjeçari Ymer Keta, ishin duke u kthyer ne Tirane, kur makina e tyre doli nga rruga dhe përfundoi buze liqenit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *