Subscribe

Një tjetër shpërthim eksplozivi ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në Shkodër.

 

Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të natës në fshatin Grude e Re në Shkodër,  në portën e shtëpisë sështetasit Kole Bungaja.

 

Informacionet bëjnë me dije se fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz përveç dëmeve matriale dhe terrorizim tek banoret e kesaje shtëpie.

 

Në momentin e shpërthimit banorët e shtëpisë po flinin gjumë.

 

Ndërkohë më herët lëndë eksplozive është vendosur edhe pranë banesës së shefit të stacionit të policisë së Thethit, në lagjen Guerile.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *