Pas aksidentit tragjik të ndodhur një ditë më parë në autostradën Milot-Morinë, ku humbi jetën 33-vjeçari shkurt prenga dhe fëmija i tij 3-vjeçar, policia arrestoi shoferin e makinës tip “Benz”.

 

Arlind Nihasi, 26-vjeç u ndalua me akuzën e “shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor”. Të riut iu komunikua masa në spitalin e traumës, ku po merr ndihmë mjekësore.

 

Nga hetimet dyshohet se shkak për aksidentin tragjik bë shpejtësia dhe një parakalim i gabuar i të riut.

 

Ndërkohë vazhdon të jetë në gjendje të rëndë për jetën bashkëshortja e viktimës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.