Drejtoria e policisë së Lezhës bëri të mundur kapjen ne flagrancë të shtetasit Kristian Ndoci, banues në Kurbin.

 

Gjatë kontrollit fizik, 19 vjecarit iu gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e proves materiale 4 doza lëndë e dyshuar narkotike Kokainë, të cilat i mbante për ti shitur.

 

Vepra penale në ngarkim të tij  është ” Prodhim dhe shitje e lëndëve narkotike” parashikuar nga neni 283 i Kodit Penal.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *