Policia e Tiranës ka goditur një grup që shiste drogë në disa zona të frekutentuara të kryeqytetit si në ish-Bllok dhe lokale nate.

 

3 persona janë arrestuar, ndërkohë janë shpallur në kërkim 2 të tjerë.

 

Konkretisht në pranga ka rënë 25-vjeçari Rei Trimi si dhe u ekzekutuan masat e sigurisë “arrest në burg” për Vilson Hasanin dhe Mariglen Pupën.

 

Këta persona në bashkëpunim me njëri-tjetrin shisnin doza kokaine në zona të ndryshme të Tiranës.

 

Policia arriti që të sekuestrojë drogë, shuma parash 7 celularë si dhe një automjet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *