Në kohën kur revolucioni imediave sociale është shumë i madh, po mbijnë si kërpudhat edhe debatet virtuale mes personazheve publikë. Janë jo të pakta debatet mes vazjave të showbiz, të cilave këtë herë i është shtuar dhe një dyshe tjetër. Roza Lati dhe Aurela Hoxha, prej ditësh janë në qendër të vëmendjes, për një debat virtual.

 

 

Duket se gjithçka ka nisur nga një deklaratë, në një intervistë të Rozës, ku ajo ka thënë se Aurela Hoxha ka disa pjesë të trupit të bëra me operacion. Nuk ka munguar dhe i mënjëherëshëm ka qënë dhe reagimi i Aurela Hoxhës, e cila në një nga fotot e postuara në Intagramin e saj ka zgjedhur të komentojë jo me adresën e saj, por me emrin e dyqanit të cilin menaxhon. Ja se çfarë shkruan ajo: “hahahaha Sigurisht disa me zor të madh ndajnë qeranë me të dashurin, kjo shkon me pushime! Madje dhe parakoplin e bëjnë me klering”.

 

 

Pas publikimit të këtij komenti, sigurisht që dhe Roza ka reaguar në një postim të drejtëpërdrejtë në adresën e saj në Intagram. Në një foto ku shfaqen në krevatin e saj dy qentë e Rozës, ajo shkruan: “Ju prezantoj te dashurit e mi. Me njerin ndajm leket e qeras gjysem per gjysem, dhe me tjetrin shkojm pushime ne Thailand. Gezohem qe ca individe dine fjalen klering… kur e gjithe jeta e tyre eshte klering duke filluar nga fotot e huazuara nga modele te huaja dhe i shesin sikur jane vete ato (rrofshin @vipat_e_bllokut_.official qe na hapin syte ne kete gje) dheee me makina te huazuara. Te qenurit nje person publik eshte gje e mire sepse te ofrohen shume gjera for free, sa keq qe asaj nuk i ka ndodhur kjo gje. Fundja une cdo gje qe kam bere e kam deklaruar… dhe eshte per te qeshur qe te gjithe me kane mbeshtetur… ne te kundert me disa individe… Nuk jam 35 vjec qe te fle me prinderit dhe per me teper asnjehere nuk jam hequr si miliardere. Pushimet e mia i paguaj une. Kafet e mia i paguaj une. Qeran time e paguaj une. Leckat e mia i paguaj une dhe e di cfare….. naten fle me seder te paster dhe duke buzeqeshur… dhe duke menduar… ne oren 06.30 duhet te zgjohem se kam pune.”

 

 

Por pasi bëmë një kontrroll në faqen e Aurelës, për një reagim të mundshëm të saj, pamë që ajo ka vijuar me postimin e fotove, ku dalin në pah format e saj fizike. Në fakt ajo që na bëri përshtypje është se Aurela e ka fshirë komentin e bërë më parë në foton e saj, ose më saktë komentuesja e ka fshirë. Gjithsesi ajo që mbetet të shihet është fakti se si do të përfundojë ky “duel titanesh”…

 

 

                             

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *