Dy vëllezër u përfshinë në një konflikt fizik me njëri-tjetrin në fshatin Tresovë në Maliq.

 

Sipas policisë, një 39-vjeçar ushtroi dhunë fizikë, duke goditur me grushta dhe sende të forta në fytyrë të vëllanë, 43 vjec.

 

Ai u arrestua në flagrancë nga efektivët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *