Një sherr mes të rinjve është shënuar këtë pasdite në Shijak.

 

Si pasojë e kësaj, një 20-vjeçar me iniciale R.M është plagosur me thikë.

 

Autor i kësaj ngjarje është 23-vjeçari me iniciale B.K, i cili është larguar nga vendngjarja.

 

Shijak/Informacion paraprak

 

Rreth orës 17:00, në lagjen”Popullore”, Shijak, dyshohet se gjatë një konflikti për motive të dobëta, midis shtetasit B. K., 23 vjeç dhe shtetasit R. M., 20 vjeç, dyshohet se shtetasi R. M, ka plagosur me mjet prerës (thikë), 23-vjeçarin, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

 

Menjëherë, shërbimet e Policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe po bëjnë krehjen e zonës për kapejen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *