Një 25-vjeçar ka mbetur i plagosur, pas një konflikti për motive të dobëta ne zonën e Kamzës.

 

Policia ka arrestuar autorin e kësaj ngjarjeje, 23-vjeçarin me iniciale I.P., për veprat penale “Plagosje e rëndë me dashje” dhe “Mbatja pa leje e armëve të ftohta”.

 

Ndërkohë, një 34-vjeçar është proceduar penalisht, pasi kishte goditur me sende të forta I.P. gjatë sherrit.

 

Në cilësinë e provës materiale, është sekuestruar thika me të cilën autori kreu plagosjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *