Disa persona janë konfiktuar paraditen e kësaj të premteje në zonën e ish-Bllokut, në kryeqytet.

Raportohet se shtetasin J. M është goditur me sende të forta nga disa persona. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta, ndërsa nuk jep detaje.

I plagosuri ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë, policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *