Dy persona janë përfshirë në një sherr me thika në Tiranë. Konflikti mes tyre ka nisur për motive të dobëta.

 

Sipas policisë, shtetasi G. V. ka goditur me thikë shtetasin G. B. dhe për pasojë ky i fundit u dërgua në spital, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

Autori i plagosjes po kërkohet nga policia.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *