Një 23-vjeçar u plagos me thikë në një fast food në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë këtë të martë.

Ai u godit disa herë në trup nga dy të rinjtë R. O., 21 vjeç dhe A. G., 27 vjeç. Nuk dihet pse ka ndodhur konflikti.

Autorët u arrestuan nga policia dhe akuzohen për “Vrasje me dashje, e mbetur në tentativë, kryer në bashkëpunim” dhe “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *