Tre të rinj u përleshë me thika këtë të shtunë në Çorovodë të Skraparit.

 

Burime për “Vizion Plus” bënë me dije se shtetasi Xh. M., 33 vjeç ka goditur me thikë shtetasit E.M, 22 vjeç dhe shtetasin A.Ç, 20 vjeç.

 

Ata kanë kanë marrë plagë të rënda.

 

Për këtë arsye, është dashur ndërhyrja e një helikopteri për të bërë të mundur transportin e tyre drejt Tiranës për të marrë ndihmë mjekësore.

 

Nga policia nuk ka ende detaje se çfarë u bë shkak për sherrin mes të rinjve.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *