Subscribe

Shenja plumbash në ndarësen e korsive të rrugës dhe gëzhoja kanë mbetur pas në vendin e ngjarjes ku mbetën të vrarë tre persona.

 

Autorët zbrazën drejt viktimave rreth 60 plumba.

 

Trupat e tre viktimave dhe automjeti i shkrumbuar janë larguar nga vendi ku ndodhi ngjarja ndërsa mbetet ende i rënduar aksi Fushë-Krujë – Lezhë.

 

Nga atentati mbetën të vdekur, Saimir Hoxha e Brilant Martinaj të djegur brenda automjetit dhe Diklen Vata pak metra më tutje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *