Një peshkatar është mbytur mëngjesin e kësaj te premteje në Shëngjin. Viktima Mark Ujka, 65 vjeç, kishte dale për të peshkuar i vetëm mbrëmjen e së enjtes. Por si pasojë e motit të keq dhe reshjeve të shiut, varka e tij është rrëmbyer nga dallgët, duke u përmbysur. Trupi i tij i pajetë është gjetur në vendin e quajtur “Skalierat”, në afërsi të portit te Shëngjin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *