Moti i keq dhe reshjet e shumta të shiut këtë të enjte kanë shkaktuar shembjen e një masivi shkëmbor duke bllokur rrugën për në qytetin e Bajram Currit.

 

Informacionet bëjnë me dije se një masiv shkëmbor ka bllokuar rrugen e asfaltuar duke mos lënë mundesi automjeteve të udhetojnë drejt Tragetit apo qytetit të B. Currit.

 

Ndërkohë pritet ndërhyrja e autoriteteve përkatëse për lirimin e rrugës.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *