Partia Lëvizja për Zhvillim Kombëtar dhe Partia Bindja Demokratike kanë lajmëruar një konferencë të përbashkët për shtyp të premten.

 

 

Konferenca do të mbahet në selinë e Bindjes Demokratike në orën 11:00.

 

 

Nuk dihet ende komunikimi i dy kryetarëve Dashamir Shehi e Astrit Patozi por mbetet e hapur mundësia që dy partitë të dalin së bashku në zgjedhjet vendore të 14 Majit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *