Chelsea – Aletiko Madrid , një nga duelet e mbremjes së sotme në champions league është shumë e hapur.

Blutë  e Londrës fituan 1  me 0 ndeshjen e parë në transferte dhe janë në avantazh mirëpo disa mungesa Tiago Silva, Mount, Zhorzhinjo dhe Abraham e shqetësojnë  trajnerin Tomas Tuhel.

Në krahun tjetër Atletico Madrid që kryeson kampionatin spanjoll nuk ka rrugë tjetër vec fitores për tia dalë mbanë.

Simeone nuk ka probleme me formacionin.Ky duel dhe Bayern-Lazio do të transmetohen ekskluzivisht në Tring sonte në mbrëmje në orën 21:00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *