Reperit Noizy nuk i ndahen telashet. Lokalit të tij në Durrës, i është vënë zjarri. Policia dhe zjarrëfikëset kanë shkuar në vendngjarje.

 

Ende nuk dihen shkaqet, ndësa dyshohet se autori është kushëriri i tij. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që lokali i tij është përfshirë nga flakët.

 

Pak ditë më parë, u bë me dije se zjarri i shkaktuar ishte si pasojë e një defekti. Gjithashtu muaj më parë iu vendos eksploziv një prej dyqaneve të tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *