Aktorja turke Fahriye Evcen është gjithmonë nën kritikë në media.

Së fundmi, Cnn turk shkruan se aktorja ka postuar një foto me një lule të vendosur pranë syrit, të ngjashme me foton e modeles së ‘Victoria Secret’ Taylor Hill.

Kjo e fundit pozoi në coverin e një reviste në javar dhe u fotografua nga fotografi spanjoll, Txema Yeste.

Më herët, bashkëshortja e aktorit Burak Ozçivit është akuzuar se ka kopjuar fustanin e saj të nusërisë.

Fansat komentuan se aq shumë është frymëzuar nga fustani I nusërisë së Neslihan Atagul, saqë është identik me të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.