Ne ndeshjen e fundit te javës se 16 te serisë Bolonja dhe Milan nuk shkuan me shume se barazimi 0-0, një pike qe ne fakt u vlen shume pak te dyja skuadrave.

 

Shume pak emocione ne këtë ndeshje me Donarumen i cili bllokoi dy raste te pastra te kundërshtarit te ideuara nga Palacio dhe Orsolini ndërsa kuqezinjtë u detyruan te luajnë me një lojtar me pak pas daljes se Bakajoko ne minutën e 76.

 

Ne renditjen provizore skuadra e Gatuzos vazhdon te qëndrojë ne vendin e katërt , dy pike me shume se Lacio.

Leave a Reply

Your email address will not be published.