Një 53 vjecar ka ndërruar jetë në Lushnjë pasi është aksidentuar me makinë.

Sipas informacionit të shpërndarë nga policia, ngjarja ka ndodhur në orën 09:40 në fshatin Plug.

Viktime e aksidentit mbeti shtetasi me iniciale, N.R, banues në këtë fshat.

Ai ka qënë duke drejtuar automjetin tip “Benz”,  dhe dyshohet se për shkak të problemeve shëndetësore, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mur në anë të rrugës.

53 vjecari ndërroi jetë në vend.lushnje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *