Policia ka goditur edhe dy raste te trafikimit të kanabisit. 21 kg hashash janë gjetur dhe sekuestruar këtë të premte në Belsh, ndërsa ka rënë në pranga poseduesi i saj. Operacioni i koduar “brilant”, çoi në arrestimin e 23-vjeçarit Besim Plaka. Përveç lëndës narkotike, u sekuestruan edhe 39 fishekë. Ndërsa në Vlorë, policia sekuestroi 3.4 kg kanabis dhe vuri ne pranga një 41-vjeçar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *