Një 55 vjeçar, është proceduar penalisht nën akuzën e mosdeklarimit të të hollave në kufi.

 

Sipas policisë këtij shtetasi i janë gjetur dhe sekuestruar 23.250 euro.

 

Gjatë kontrollit  në vijën e dytë të  shtetasit H.LL, 55 vjeç, i cili do të udhëtonte për jashtë vendit, shërbimet e   Policisë Kufitare i gjetën këtij shtetasi  të fshehura në trup 23.250 euro të padeklaruara në doganën e Rinasit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *