Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta është shfaqur ditën e sotme në rrjetet sociale i ‘zhveshur’ nga politika.

 

Ndryshe nga aktivitetet politike të javës, këtë të shtunë ish-Presidenti ka publikuar një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi dhe një vajzë të vogël e cila quhet Lura.

 

 

“Së bashku me Monikën dhe Lurën ju urojmë një fundjavë të mbarë!”– shkruan Meta në Facebook.

 

 

One thought on ““Së bashku me Monikën”/ Meta uron fundjavë të mbarë me një foto ndryshe

Leave a Reply

Your email address will not be published.