Elita Rudi ka publikuar ditën e sotme këpucët që do të veshë në ceremoninë e dasmës që do të mbahet më 21 shtator. Prezantuesja e njohur i ka besuar rehatinë e këmbëve të saj markës së njohur “Jimmy Choo” dhe ka zgjedhur modelin “Sacora 100”, një sandale e bardhë e mbuluar me perla të bardha. Këpucët e nuses së ardhshme të showbizit kushtojnë plot 1,495 €.

 

Sandalet e zgjedhura nga Elita janë material saten, të hapura te pjesa e gishtave dhe lidhen me një rrip të pjesa e kyçit. Siç përshkruhen edhe në faqen zyrtare të “Jimmy Cho” janë një opsion i përsosur martesor.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *