Këngëtarja e njohur Samanta Karavella ka nisur festimet për ditëlindjen e saj të 29-të që në orët e para të mëngjesit të sotëm . Ajo feston përvjetorin e 29-të të lindjes dhe nga videot që ka publikuar duket qartë se është kënaqur shumë. Miqtë e saj më të mirë dhe persona të tjerë të afërt, kanë zgjedhur një vend privat dhe e kanë zbukuruar me të gjitha detajet e festës./TRING

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *