Ish deputetja Rudina Hajdari ka festuar mbrëmjen e djeshme 35 vjetorin e lindjes.

 

Mes miqsh të ngushtë dhe familjarë, Hajdari ka ndarë në rrjetin social Instagram pamje nga festa.

 

“Ky ishte 35 vjetori”, shkruan ish deputetja në një prej fotove të postuara në rrjetet sociale.

 

Rudina Hajdari në zgjedhjet e fundit parlamentare nuk arritit dot të zinte karrigen në Kuvend. Ajo kandidoi për deputete në qarkun e Elbasanit, nën logon e partisë Nisma Thurje.

 

Pas kësaj, Hajdari iu bashkua lëvizjes së Sali Berishës, ku aktualisht është anëtare e Kryesisë së PD.

 

Angazhimi i saj në politik vijon të jetë aktiv.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *