Një plagosje me armëzjarri ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të premteje në Rubik.

 

Informacionet bëjnë me dije se si pasojë e plagëve të marra i plagosuri është nisur në drejtim të spitalit të Traumës në Tirane.

 

Ndërkohë bluzat e bardha të spitalit të Rrëshenit bëjnë me dije se gjendja e tij shëndetësore paraqitet e rëndë.

 

Akoma nuk ka asnjë informacion zyrtar në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje dhe identiteti i të plagosurit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.