Subscribe

Dy viktima ne oret e para te mengjesit ne nje aksident prane Laçit.

Mjeti doli nga rruga ne aksin autostrades Fushe Milot- Thumane teksa dy persona qe udhetonin ne autoveture humben jeten.

Makina udhetonte ne drejtim te Fushe Krujes dhe perfundoi ne kanal.

Zjarrfikesit e Laçit  nxorren nga uji dy kufomat dhe i derguan ne morg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *