Sigurisht që kur je me pushime, disa foto topless mund të justifikohen, por nëse e bën rrugë ndoshta mund të jetë një problem.

 

 

 

 

Katie Price ka postuar disa foto totalisht topless gjatë pushimeve të saj në Maldive me bashkëshortin dhe fëmijët. Ajo që çuditi ishte se nuk kanë reaguar vetëm fansat e saj, por dhe disa prej kolegëve e kanë analizuar negativisht modelen.

 

 

 

 

Mes zërave kundër ka patur dhe nga ata që nuk kanë qënë aspak negativë në komentet e tyre. Nicola McLean i ka quajtur të gjithë ata që kanë përfolur imazhin e Kate njerëz të “prapambetur” dhe paragjykues.

 

 

 

 

“Njerëzit përpiqen gjithmonë të gjejnë gabime tek ata që duken aq bukur dhe Katie është personi i fundit që duhet t’i vuajë komenet dashakeqëse dhe të prapambetura”, është shprehur modelja britanike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *