Miley Cyrus mund të jetë duke bërë një pauzë të gjatë e të dhimbshme nga muzika, e sikur të mos mjaftonte kjo, ajo preferon të mos reagojë ndaj asnjë thashethemi që përhapet për të.

 

 

U përhapën fjalë përpara pak ditësh se këngëtarja më në fund ishte martuar me Liam Hemsworth dhe kishin organizuar një dasmë fantastike. Shtysën për të dalë në këto përfundime e morën pas një fotoje që postoi babai i saj Billy Ray Cyrus, duke qëndruar pranë këngëtares me fustan të bardhë.

 

 

Në vend të Miley, ka reaguar motra e saj e vogël, Noah e cila tha në intervistën e fundit: “Jo ata nuk janë martuar. Fotoja që postoi babi duhet të jetë ndonje shaka apo dicka e tillë.” Por cfarë mendon 17-vjecarja për kunatin e saj të ardhshëm? Noah përgjigjet: “E dua shumë ate. Liam është vërtet djalë i mirë.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *