Një 61-vjeçar ka ndërruar jetë aksidentalisht mbrëmjen e kësaj të premteje në lagjen 28 Nëntori të Elbasanit.

 

Bëhet fjalë për shtetsin me iniciale Q.K , i cili dyshohet se duke hedhur mbeturinat tek koshi i plehrave ka rrëshqitur dhe ka gjetur vdekjen.

 

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.